Новини » Політика 3 вересня, 2018, 21:05
Гриценко заперечив будь-яку можливість свого об’єднання із Тимошенко
ZIK
ZIK

Неспроможна влада, яка «начиталась книжок Геббельса», намагатиметься очорнювати своїх конкурентів, зокрема розповідаючи про їх зв’язки із Медведчуком. Насправді ж усі вже чудово знають, кого підтримує цей олігарх. Він сам розповів, що це – Юлія Тимошенко.

Про це в ефірі проекту «Vox populi» на телеканалі ZIK заявив лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

Коментуючи чутки про свою зустріч із Петром Порошенком у ніч з 21 на 22 серпня, він зауважив: дивно, що за цією ж інформацією на цьому побаченні не було Кадирова чи лідера Північної Кореї.

«Взагалі-то, я вночі сплю. А саме ту провів у Запоріжжі. СБУ відслідковує кожен мій крок, усі мої переміщення, тож чудово знає, де я насправді провів цю ніч», – заявив Гриценко.

Він зазначив: в інтернеті щодо нього зараз можна «ще й не такого начитатися». Мовляв, неспроможна та жадібна влада «почала читати книжки Геббельса».

«Там вона вичитала, що чим більш неймовірною є брехня, тим легше людям на неї повестися. Там ще й не таке можна побачити. Зокрема й про «чартери Медведчука». Та ми чудово знаємо, кого підтримує цей олігарх. Він про це вже сказав у інтерв’ю британській газеті «The independent» – Юлію Володимирівну Тимошенко. Це його слова, не мої», – підкреслив Гриценко.

Водночас він зазначив: уже й не пам’ятає, коли наживо спілкувався із Петром Порошенком. У будь-якому випадку, це було кілька років тому.

«Це був десь жовтень 2014 року. Зараз на вулиці вже вересень 2018. Це було майже чотири роки тому», – підкреслив Гриценко.

Згодом же, коментуючи свою можливість об’єднання із Юлією Тимошенко, він наголосив: його сила не буде об’єднуватись із цим політиком, та й цього не хоче і сама лідерка «Батьківщини».

«Нещодавно в Одесі вона ще раз публічно заявила, що не буде ні з ким об’єднуватись. Тому які тут питання?» –наголосив Гриценко.

Він зауважив: не хотів би, що в українців виникало відчуття «фаталізму та приреченості», коли вони обирають між політиками.

«Наша країна дуже багата не лише історією, чи культурою, а й людьми. Тож зводити вибір до двох прізвищ – Порошенко чи Тимошенко – неприйнятно. Нам ж потрібна нова мораль, цінності, правда та прозорість. А не олігархи за спиною чи медведуки, чи хто завгодно», – заявив Гриценко.

Як повідомлялось, кілька днів тому в інтерв’ю The Independent олігарх Віктор Медведчук висловив певне схвалення «цілеспрямованої» Тимошенко. Він назвав її «цілеспрямованим» і «добре підготованим» кандидатом у президенти України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 07:31 :03