понеділок, 3 вересня, 2018, 9:51 Спорт
Еліна Світоліна не змогла пробитися до чвертьфіналу тенісного турніру US Open-2018
Еліна Світоліна не змогла пробитися до чвертьфіналу US Open-2018 / btu.org.ua

Перша «ракетка» України Еліна Світоліна не змогла пробитися до чвертьфіналу заключного в сезоні тенісного турніру серії Grand Slam – Відкритого чемпіонату США (US Open-2018) у Нью-Йорку з загальним призовим фондом $ 53 млн.

У грі четвертого кола – 1/8 фіналу – сьомий номер «посіву» Еліна Світоліна у трьох сетах поступилася Анастасії Севастовій з Латвії (19-й номер «посіву») – 3-6, 6-1, 0-6, повідомляє btu.org.ua.

У першій партії Світоліна не запрацювала жодного брейкпоінта і втратила два гейми на своїй подачі. У другому сеті українка оформила три брейки, а суперниця не отримала шансів на брейк. У вирішальній партії Севастова записала на свій рахунок три брейки, а Світоліній вдалося взяти всього шість розіграшів в цьому сеті.

Еліна Світоліна боролася за свій четвертий вихід у чвертьфінал на турнірах Великого Шолома (Australian Open-2018, Ролан Гаррос-2015, 2017).

З українців тільки Андрію Медведєву вдавалося дійти до 1/4 фіналу трьох мейджорів (Австралія-1995 року, Ролан Гаррос-1993 і 1994, 1999, США – 1993). Також Медведєв єдиний з гравців, хто зіграв два чвертьфінали в сезоні на різних турнірах Великого Шолома за один сезон – 1993 рік.

Перемога Світоліної в минулому раунді стала для неї 26-ою на хардових кортах в цьому сезоні (лідирує за цим показником Сімона Халеп з 28 перемогами). Цього року Світоліна виграла в дев’яти поєдинках проти суперниць з ТОП-20, а в чотирьох програла. З Ролан Гаррос-2016 і перемоги над Аною Іванович в третьому колі українка у восьми матчах з 34-х на мейджорах зіграла проти тенісисток з ТОП-40, але жодну не обіграла. Севастова – сама високорейтингова суперниця Світоліної на турнірах Великого Шолома з минулого четвертого раунду на US Open, де вона зіграла з Медісон Кіс (WTA 16).

18-я ракетка світу Анастасія Севастова раніше два сезони поспіль грала в Нью-Йорку в чвертьфіналах (особистий рекорд на мейджорах). Її статистика матчів на US Open: 13 перемог і п’ять поразок, що є її найкращим показником на турнірах Великого Шолома. Проти суперниць з ТОП-10 в поточному сезоні Севастова здобула лише одну перемогу (проти Юлії Гьоргес в Монреалі), а в чотирьох зустрічах зазнавала поразки.

Додамо, що в 1/4 фіналу Анастасія Севастова зіграє з переможницею матчу Слоан Стівенс – Еліс Мертенс.

2018-11-19 07:29 :51