Депутат зізнався, що ця Рада може принести користь суспільству лише в разі прийняття одного закону

ZIK

Рада має ухвалити новий виборчий закон. Наступного ж дня після його прийняття цю Раду треба достроково розпускати, бо вона лише завдає шкоду Україні.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Аркадій Корнацький.

Як повідомлялося, народний депутат Аркадій Корнацький поінформував, що написав заяву про вихід із фракції БПП.

«Нічого хорошого від чергової сесії ВР очікувати нам не варто і не тільки тому, що входимо в передвиборчий період, і всі в основному будуть займатися популізмом, а тому що в попередні три з половиною роки цей парламент не зробив нічого, крім шкоди. Законодавство було дуже недосконалим, дуже корупціогенним, а протягом останніх трьох з половиною років ще більше погіршилося і надалі буде погіршуватися», – зазначив нардеп.

Пан Корнацький вважає, що питання виборчого законодавства є першочерговим для нової сесії Верховної Ради. За його словами, це єдиний закон, який насправді потрібно прийняти, навіть якщо він був би недосконалий.

«На другий день після того, як буде прийнятий виборчий закон, цю Раду треба достроково розпускати, тому що вона на ніщо не здатна, окрім як на шкоду для України і українського народу», – переконаний Корнацький.

Також, за його словами, тільки український народ, його представники біля Верховної Ради, на Банковій, можуть змусити парламент проголосувати за новий виборчий закон.

«Мене дуже насторожили слова Парубія про те, що нам потрібно внести, потрібно розглянути і можливо навіть протягом двох пленарних тижнів. Він не сказав слова затвердити, а кожне слово політика високого рангу, в даному випадку спікера парламенту, має дуже велике значення», – прокоментував гість програми.

Loading...