Депутат Корнацький виходить із фракції БПП

ZIK

Народний депутат Аркадій Корнацький поінформував, що написав заяву про вихід із фракції БПП.

Про це він розповів в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Нагадаємо, що в 2017 році 92 народні депутати-мільйонери отримали від держави компенсацію на оплату житла або винайм готельного номера. Про це інформує КВУ. Серед депутатів, які отримали відшкодування, є і пан Корнацький.

Нардеп уточнив, що вже подав заяву на вихід з фракції.

«Сьогодні це буде, мабуть, останній ефір у цьому статусі. Коли зачитають заяву про вихід із фракції БПП – це залежить від Парубія. Він зобов'язаний зачитати її на найближчій сесії», – відповів пан Корнацький.

На запитання ведучого, як відреагували колеги по фракції на інформацію про написання заяви, народний депутат Юрій Луценко сказав, що, мабуть, колеги не були здивовані, бо в Корнацького була завжди своя позиція.

Як зауважив ведучий, схожа розмова відбулася 1-2 роки тому, але депутат не хотів виходити з фракції, аби не кидати округ. Проте гість програми зауважив, що йшлося не про округ.

«Мене обирали під гаслами БПП, і я за те, аби не розвалити коаліцію, поки не прийнято виборчий кодекс. Проте певні події уже так дістали, що такий статус уже не можливо продовжувати, треба було визначатися і переходити на іншу сторону барикад», – зазначив пан Корнацький.

Також народний обранець уточнив, що найближчим часом його не можна буде побачити в жодній із фракцій – він буде позафракційний.

Loading...