Новини » Світ 2 вересня, 2018, 23:25
У Польщі коаліція домовилися про співпрацю на чотири виборчі кампанії

Правляча у Польщі партія «Право і Справедливість» (PiS) Ярослава Качинського домовилася про тісну співпрацю і взаємну підтримку на чотири виборчі кампанії упродовж найближчих двох років з молодшими коаліційними партнерами – партіями «Солідарна Польща» міністра юстиції Збігнєва Зьобро і «Порозуміння» віце-прем’єр-міністра Ярослава Говіна.

Домовленість між коаліціантами «Об’єднаної правиці», які формують чинний уряд Матеуша Моравецького, підписано у неділю під час з’їзду PiS у Варшаві, повідомляє Укрінформ.

«Сторони угоди зобов’язуються виставити у списках PiS своїх кандидатів у найближчих місцевих, парламентських виборах, у виборах до Європарламенту, а також підтримати спільного кандидата у президенти в 2020 році»,- йдеться у документі, який підписали Качинський, Зьобро і Говін.

Згідно з угодою, сторони зобов’язалися створити у майбутнього спільний уряд, фракцію у парламенті, а на рівні місцевих органів влади – спільне керівництво воєводств, повітів і гмін (найменша адміністративно-територіальна одиниця Польщі – ред.).

Під час свого виступу перед однопартійцями і коаліційними партнерами Качинський заявив, що «Об’єднана правиця» йтиме разом до перемоги у намаганні збудувати кращу Польщу за нинішню. 

Упродовж неповних двох років у Польщі відбудуться вибори до місцевих органів влади – у жовтні цього року, в 2019 році – вибори до Європарламенту та місцеві вибори, в 2020 році – президентські вибори.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 09:36 :30