Бойовики «ДНР» затримали на КПВВ двох цивільних, – представник омбудсмена

УП

Зранку бойовики затримали двох чоловіків на КПВВ на лінії розмежування та відправили їх до комендатури.

Про це повідомив кореспонденту Укрінформу представник уповноваженого Верховної Ради з прав людини Павло Лисянський.

«Зранку двох чоловіків затримали і відправили до комендатури. Зараз «відпрацювали» Донецьк, тепер відпрацьовують інші частини ОРДО, щоб, як вони кажуть, «зловити диверсантів». Це вони так працюють», – зазначив він.

Лисянський уточнив, що зараз на всіх КПВВ наплив людей зменшився, адже «люди хочуть пересидіти вдома і намагаються не виїжджати нікуди».

«Чоловіків зазвичай відправляють до комендатур місцевих, там більш ретельно доглядають і «рекомендують» – їхати чи не їхати. Я сам можу казати не про всю кількість затриманих, їх може бути набагато більше. Зранку був на лінії розмежування, і мені повідомили місцеві жителі про щонайменше двох затриманих», – зазначив представник омбудсмена.

Раніше Лисянський з посиланням на власні джерела повідомив, що в окупованому Донецьку бойовики затримали 14 осіб, обвинувачуючи їх в підготовці замаху на свого ватажка Олександра Захарченка. Четверо затриманих під тортурами зізналися в співпраці з Україною.

31 серпня в окупованому Донецьку під час вибуху в ресторані «Сепар» був смертельно поранений «глава ДНР» Олександр Захарченко.

 Loading...