субота, 1 вересня, 2018, 0:16 Суспільство
Українцям на «євробляхах» загрожує нова підступна афера

Українці вже змирилися з тим, що євробляхи заполонили дороги країни, але тепер їх власники придумали нову хитрість – вони їздять на «липових» номерах.

Про це повідомляє mmr.net.ua.

Результат пошуку зображень за запитом "фото євроблях"

Як відзначають експерти, власники палених номерів пішли на таку нахабність через повне небажання влади і поліції вирішувати питання з засиллям на дорогах євроавтомобілів, які й без того перебувають в країні незаконно.

«При повному потуранні влади, ситуація з євробляхами доходить до абсурду. З цієї причини вже не тільки з’являються рукописні номерні знаки на картонках, але і підробки під реальні єврономери та інше», – розповідають експерти.

При цьому, євробляхи вже займають майже п’яту частину ринку вживаних автомобілів в Україні.

«Зволікання з вирішенням цього питання призводить до серйозних наслідків для ринку. За нашими даними, в серпні єврономери займали 19% ринку вживаних автомобілів.

Це близько до катастрофи і абсолютно нечесно по відношенню до тих, хто купує авто зі сплатою податків… Закінчиться це тим, що податкові надходження з імпорту авто держава просто знищить», – вважають експерти.

Але на ринку з’явилася нова проблема. Нещодавно стали відкритими бази даних МВС з усіма офіційно зареєстрованими в Україні автомобілями. Як відзначають експерти, це допоможе зловмисникам легше «розводити» на українських дорогах «двійників». Так, номерні знаки можуть використовуватися двома і більше автомобілями однієї моделі.

Але уточнюється, що особливо «просунуті» шахраї і так мали безперешкодний доступ до автомобільних баз і за окрему плату навіть могли зробити оригінальні свідоцтва про реєстрацію авто (техпаспорта). А відкриття баз даних МВС тільки збільшить кількість таких «умільців».

«Вони в Україні є і без відкриття баз, але тепер отримати номери, він-код та інші необхідні дані по автомобілю шахраям буде ще легше», – зазначив експерт.

Як повідомлялось раніше, в Україні нова афера: «розводять» власників «євроблях».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-16 13:34 :43