Новини » Події 1 вересня, 2018, 23:40
Україна звернулася до ОБСЄ через заблоковані бойовиками пункти пропуску на Донбасі

Українська сторона спрямувала листи до координаторів ОБСЄ в Тристоронній контактній групі і гуманітарній підгрупі Мартіна Сайдіка і Тоні Фріша з проханням звернутися до представників ОРДО, щоб вони розблокували роботу КПВВ.

Про це повідомила у Facebook Уповноважена Президента України з мирного врегулювання конфлікту в Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко. 

«Отримала надзвичайно тривожну інформацію з окупованого Донбасу. Йдуть масові затримки і арешти громадян, бойовики заблокували роботу всіх КПВВ, нікого не випускають з території окупації... Це все тільки поглиблює глибоку гуманітарну кризу на окупованій території. Наголошую, КПВВ заблоковані саме 1 вересня, коли розпочався шкільний рік... Літні люди не можуть виїхати за пенсіями, діти і студенти – до своїх навчальних закладів», – написала Геращенко.

Вона додала, що «спрямувала листи до представництва Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні з проханням негайно вимагати доступу до тюрем в окупованому Донбасі, де зараз масово катують людей».

В Донецьку 31 серпня під час вибуху в ресторані «Сєпар» загинув так званий глава «ДНР» Олександр Захарченко. У зв’язку з цим оголошено про закриття виїзду з «ДНР».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 15:34 :23