субота, 1 вересня, 2018, 22:47 Спорт
У сьомому турі футбольної Прем’єр-ліги-18/19 сьогодні було зіграно один матч
upl.ua
upl.ua

Футболісти донецького «Шахтаря» сьогодні, 1 вересня, з рахунком 2:0 перемогли ФК «Маріуполь» у єдиному матчі другого ігрового дня сьомого туру чемпіонату України сезону-18/19 серед клубів Прем’єр-ліги.

М’ячі в грі на полі на стадіону «Металіст» у Харкові забили Жуніор Мораес (43-я хвилина) та Дава Чаконте Джойскім (56, у власні ворота), повідомляє офіційний сайт Прем’єр-ліги.

Жуніор Мораес з сімома голами зміцнив лідерство у списку кращих бомбардирів першості УПЛ-18/19.

У неділю, 2 вересня, відбудуться матчі між чернігівською «Десною» і донецьким «Олімпіком» (14:00, «Футбол 1»), ФК «Львів» та ФК «Олександрія» (17:00, «Футбол 1»), ФК «Арсенал-Київ» та луганською «Зорею» (19:30, «Футбол 1»), київським «Динамо» і львівськими «Карпатами» (19:30, «2+2»).

Нагадаємо, розпочався сьомий тур вчора, 31 серпня, коли полтавська «Ворскла» на домашній арені імені Олексія Бутовського обіграла одеський «Чорноморець» – 2:1. Перемогу господарям принесли Владислав Кулач, який відзначився на 49-й хвилині, та автогол Дмитра Рижука (87). У складі «моряків» м’яч забив Артем Чорній (63). Додамо, що на 24-й хвилині Кулач не реалізував пенальті.

Поточне турнірне становище: «Шахтар» – 18 очок (після семи ігор), ФК «Олександрія» – 15 (6), «Динамо» – 13 (5), «Ворскла» – 9 (7), «Чорноморець» – 9 (7), «Зоря» – 8 (6), «Десна» – 7 (6), «Олімпік» – 6 (6), ФК «Львів» – 5 (6), «Карпати» – 5 (6), ФК «Маріуполь» – 4 (6), «Арсенал» – 4 (6).

Нагадаємо, зустріч третього туру ФК «Маріуполь» – «Динамо» (Київ) перенесли на 26 вересня через участь обох клубів у єврокубках.

2018-11-19 15:39 :01