Новини » Львів 1 вересня, 2018, 15:43
У Львові півтисячі курсантів Академії сухопутних військ склали військову присягу
Курсанти Академії сухопутних військ склали військову присягу. Фото: ЛМР
Курсанти Академії сухопутних військ склали військову присягу. Фото: ЛМР

У суботу, 1 вересня, в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся урочистий ритуал складання Військової Присяги на вірність українському народові курсантами-першокурсниками.

Цього дня близько півтисячі юнаків та дівчат, які були зараховані на навчання до одного з провідних вищих військових навчальних закладів – Національної академії сухопутних військ, стали повноправними захисниками рідної землі, – передає прес-служба ЛОР.

Навчатимуться першокурсники на трьох факультетах й інституті МПЗ за 10 спеціальностями. Зокрема, з них готуватимуть офіцерів для механізованих та танкових військ, командирів артилерійських і ракетних підрозділів, фахівців артилерійської розвідки, офіцерів-вихователів, культурологів, військових диригентів, офіцерів тактичної ланки для інженерних військ ЗСУ ті інших формувань України.

«Від імені обласної ради вітаю тих, хто в час війни обрав для себе військову професію. Дуже почесну у всіх суспільствах. Проте стати офіцером сьогодні це не лише наполегливо опанувати за 5 років військову науку. Це ще й глибинне відчуття в душі – відчуття воїна, оборонця української незалежності та переможця над одвічним російським ворогом. Щиро бажаю Вам мати таке відчуття і не схибити, коли прийде час. Слава Академії сухопутних військ! Слава Україні», – зазначив під час виступу голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-26 18:07 :29