Новини » Світ 1 вересня, 2018, 18:59
У Кишиневі прихильники об’єднання з Румунією почубилися з поліцією

У столиці Молдови прихильники об’єднання з Румунією, яким не вдалося зібрати в суботу масову маніфестацію в Кишиневі, влаштували бійку з поліцією.

На виїзді з Кишинева демонстранти перекрили рух транспорту на проїжджій частині однієї з автомагістралей. Однак супроводжували колону співробітники поліції стали на заваді цьому, через що сталася невелика бійка. У підсумку порядок правоохоронцями був відновлений, рух транспорту відновлено, обійшлося без жертв, пише «Сегодня»

На маніфестацію, яка анонсувалася як «Великі збори Сторіччя», зібралося всього декілька сотень чоловік, хоча організатори – прибули з Румунії активісти громадської організації «Громадянська платформа» Actiunea-2012 «(« Дія 2012 «)» та інших рухів, обіцяли зібрати на площі сотні тисяч людей. Планувалося, що вони зажадають від парламенту Молдавії прийняти декларацію про об’єднання двох країн.

Лідери протесту пояснили бійку діями поліції, яка, за їхніми словами, затримала на околиці міста три автобуси з прапорами і іншим інвентарем для маніфестації. З їхнього заклику колона учасників акції відправилися їх визволяти, але автобусів там не виявилося. В даний час поріділа від пішого маршу на тридцятиградусну спеку колона демонстрантів знову попрямувала в центр міста. Там організатори маніфестації пообіцяли почати безстроковий протест проти дій влади, яких вони звинувачують у зриві своєї акції.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 16:22 :17