Новини » Львів 1 вересня, 2018, 12:45
Скандальний львівський даішник часів Майдану отримав нову посаду у ДФС

Екс-працівника ДАІ Ігоря Цимбрила, який переслідував автомайданівців і проти якого виступали активісти, призначили на нову посаду у ДФС.

Відповідний наказ ДФС у Фейсбуці оприлюднила львівська активістка Наталія Шелестак.

«Підполковника податкової міліції Цимбрила Ігоря Романовича на посаду старшого оперуповноваженого з особливо важливих справ відділу оперативного забезпечення територіальних органів ДФС західних регіонів України Головного управління внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби України, звільнивши з посади начальника другого відділу управління внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Львівській області», – йдеться у документі.

«Колишній інспектор ДАІ, який переслідував автомайданівців, Цимбрило впевнено робить кар’єру в податковій у внутрішній безпеці. Тепер буде дбати про безпеку всього Західного регіону», – прокоментувала Н.Шелестак.

Як повідомлялося, представники Національного руху «Державна ініціатива Яроша» та інших громадських організацій в головному управлінні Державної фіскальної служби Львівщини протестували проти призначення на одну з ключових посад у ДФС Ігоря Цимбрила. Під час Революції Гідності цей чиновник, працюючи посадовцем у ДАІ, прославився тим, що переслідував та чинив тиск на учасників місцевого Євромайдану, всіляко перешкоджав виїзду протестувальників у Київ, переслідував священнослужителів, які допомагали Майдану.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-25 06:32 :54