Новини » Суспільство 1 вересня, 2018, 0:42
Медики назвали найкращу «противікову зброю»

Якщо ви хочете вести довге і здорове життя, то спіть більше. Лікарі наполягають на тому, що сон є найкращою противіковою зброєю.

Про це пише healthinfo.

Людство століттями намагається отримати відповідь на питання про те, що є секретом довгого, щасливого і здорового життя. Не доводиться сумніватися в тому, що гени відіграють важливу роль, але вчені вважають, що їх вплив пояснює лише 10% процесів старіння. А решта 90%, судячи з усього, припадають на спосіб життя.

Це дуже хороша новина, оскільки вона означає, що у всіх у нас є потенціал стати довгожителями, тобто людьми, які змогли прожити від 80 до 100 років. Звичайно, дуже важливо, щоб в цей проміжок ми зберігали певне фізичне і хороше інтелектуальне здоров’я.

Для втілення задуманого нам необхідно більше спати, як стверджують вчені. Проблема в тому, що з віком цикли сну скорочуються, а циркадні ритми тіла слабшають. В результаті, нам стає складніше отримувати адекватну кількість сну, і навіть коли ми засинаємо, то часто пропускаємо найбільш освіжаючі організм фази глибокого сну, через що прокидаємося втомленими. Дослідники з США з’ясували, що більшість довгожителів отримують не менше 8 годин сну вночі.

Сон важливий, оскільки в цій стадії мозок проходить через масивну очищення, клітини відновлюються і зростають. Під час сну мозок переробляє спогади і позбавляється від токсинів. Якщо токсини з організму не виводяться, то вони викликають запальні процеси. І хоча запалення традиційно вважається позитивним у справі відновлення після пошкоджень тканин і інфекцій, якщо воно зберігається в організмі занадто тривалий період часу, то може завдати шкоди здоровим тканинам і порушити нормальний функціонал клітин.

Як повідомлялось раніше, медики назвали ідеальний для здоров’я напій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 00:39 :15