Новини » Економіка 1 вересня, 2018, 20:41
Клімкін не проти подвійного громадянства. Та є умови

Україна має дозволити громадянам інших держав, за певних умов, подвійне громадянство. Але в тому разі, якщо ці люди мають, наприклад, український родовід, готові сприяти зміцненню економіки, вдосконаленню системи освіти, інших сфер життя країни.

Таку думку міністр закордонних справ України Павло Клімкін висловив в Одесі, де спілкувався з молоддю в Impact HAB про можливості підтримки державними структурами важливих транснаціональних проектів та українських інновацій і трендів, просування їх у глобалізованому світі, повідомляє «Укрінформ».

«Я вважаю, що маємо дозволити подвійне громадянство, але за певних мов. Хіба ми можемо не звертати увагу на те, що є тисячі людей – реальних патріотично налаштованих українців у Канаді, США, Австралії, деяких інших країнах, які хотіли б тут попрацювати. Вони готові приїхати і працювати тут за українську зарплату, але стикаються з труднощами – не можуть працевлаштуватися, скажімо, за канадським чи американським паспортом. А в той же час тисячі представників угорської, румунської та інших меншин в Україні мають два паспорти», – зазначив Клімкін.

На це треба звернути увагу, наголосив він, бо не можна й далі цього не помічати.

«Очевидно, варто все належним чином законодавчо унормувати і встановити суворі вимоги за недотримання національного законодавства. Інакше буде наростати вал проблем», – зауважив глава МЗС.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 21:20 :04