субота, 1 вересня, 2018, 11:49 Львів
9 тисяч абітурієнтів cтали першокурсниками «Львівської політехніки»
Посвята у студенти у Львівській політехніці. Фото: ЛОДА
Посвята у студенти у Львівській політехніці. Фото: ЛОДА

Сьогодні, 1 вересня, у День знань, відбулась урочиста посвята першокурсників у студенти Національного університету «Львівська політехніка». Цьогоріч на перший курс в університет вступили 9 тисяч абітурієнтів.

Участь в урочистостях взяв голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, – передає прес-служба ЛОДА.

«Тут панує надзвичайно позитивна атмосфера. Тут зібралися молоді люди, які є щасливими, бо сьогодні стали студентами. З чим вас і вітаю. Я дуже хочу, щоб ви обов’язково пам’ятали, що така можливість вам і тим, хто спокійно живе у нас, на Галичині, творить добро і робить крок до свого щасливого майбуття, дана усім завдяки тим, хто за тисячу кілометрів від Львова стоїть на захисті наших кордонів на Сході України. Наше військо і армія боронить нашу державу. І вони обов’язково повернуться до нас так, як це зробила 24-та Королівська бригада», – зазначив Олег Синютка.

Окрім того, очільник Львівщини додав: «Перед вами сьогодні відкриті великі можливості. Не гайте даремно часу, опановуйте сьогодні українську владу, поповнюйте ряди тих, хто є мудрими і професійними, а також тих, хто сьогодні є гордістю України. Адже успішними можна стати лише у нашій державі. Я переконаний, що майбутнє України буде світлим і щасливим, бо ми віримо в нашу державу, у нас, в нашу націю. Ми обов’язково вибудуємо державу, якою будемо пишатися. Дякую вам і Слава Україні!».

У межах заходу першокурсники склали урочисту присягу. Також ректор університету юрій Бобало вручив символічний студентський квиток та ключ до знань представникам першого курсу.

Окрім того, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освіти і науки згідно з Указом Президента України Петра Порошенка орденом «За заслуги» ІІ ступеня нагородили проректора з економічних питань – головного бухгалтера Національного університету «Львівська політехніка» Анатолія Мороза.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 23:45 :24