Новини » Політика 31 серпня, 2018, 22:55
Журналіст Гармаш назвав ім’я ймовірного наступника підірваного Захарченка
ZIK
ZIK

Дуже ймовірно, що місце загиблого ватажка «ДНР» Олександра Захарченка займе колишній депутат Верховної Ради Олександр Бобков. Таким чином Москва намагається нав’язати Україні людину, яку знає Київ, і з якою уже можна про щось домовлятись. Відтак, усе це спроба примусити Україну до надання особливого статусу ОРДЛО.

Про це в ефірі проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив журналіст Сергій Гармаш.

Він підкреслив: судячи з того масиву інформації про вбивство ватажка «ДНР» Захарченка, який наразі маємо, цю подію потрібно «проектувати на Москву». Мовляв, є мало сумнівів у тому, що це влаштували саме російські спецслужби, До того ж Донецьк – плацдарм розбірок між московськими кураторами терористів.

«Кидається в очі, що колишній депутат ВР Олександр Попов уже відправився до Москви. Виявляється, після інавгурації Путіна, коли він визначався з кадровим складом, було незрозуміло, чи куратором українського напрямку так і залишатиметься Сурков. Тоді його конкурентами були люди, яких вів такий собі політтехнолог Саюн Садиков», – розповів журналіст.

За його словами, саме ця людина тоді просувала Олександра Попова. Тому й, Гармаш переконаний: вибух, у якому помер Захарченко, є результатом операції російських спецслужб.

«У них був мотив та можливість, до того ж їм було зробити це легше, ніж українським спецслужбам», – зауважив експерт.

Тож, на його думку, усе призведе до намагань Росії змусити Україну до виконання політичної частини Мінських угод. Мовляв, якщо новим ватажок окупантів справді стане Попов, його представлятимуть як людину із якою більш-менш можна домовлятись і яку знають у Києві.

«Навіть була інформація, що саме Саюн Садиков організував лояльність Кремля до Порошенка під час виборів 2014 року. У нього є зв’язки, до того ж була інформація і про його зустріч із Кононенком. Тож, можливо, те, що сьогодні бачимо – спроба примусити Україну до надання особливого статусу, тобто до вирішення конфлікту на Донбасі за чеченським сценарієм», – наголосив Гармаш.

До того ж враховуючи, що російське МЗС поклало відповідальність за це вбивство саме на українську сторону, журналіст переконаний: РФ ще й отримала можливість винуватити Україну у тероризмі. У них з’явилось підґрунтя заявляти, що на Донбасі уже немає «одіозних» людей, натомість буде колишній український депутат, якого всі знають і можуть вести із ним переговори.

«Тому це зробили гучно якраз для того, щоб мати можливість тиснути на Україну, у тому числі звинувачуючи її у тероризмі», – підкреслив Гармаш.

Як повідомлялось, «глава» самопроголошеної Донецької народної республіки Олександр Захарченко отримав смертельне поранення в результаті вибуху бомби в центрі Донецька. Через інцидент терористи закрили в’їзд і виїзд із Донецька та оголосили надзвичайний стан в ДНР.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 06:05 :09