п'ятниця, 31 серпня, 2018, 23:26 Спорт
Юніори львівських «Карпат» у Чернігові в матчі першості України обіграли «Десну» U-19
fckarpaty.com

У четвертому турі юніорської першості України з футболу сезону-18/19 команда львівських «Карпат» U-19 сьогодні, 31 серпня, у виїзному поєдинку зустрічалася з однолітками чернігівської «Десни» U-19. Матч на штучному полі «Чернігів-Арени» завершився перемогою «зелено-білих левів», які в другому таймі забили два «сухих» м’ячі.

Футбол. Юніорська першість України U-19 сезону-18/19. Матч 4-го туру

«ДЕСНА» U-19 – «КАРПАТИ» U-19 – 0:2 (0:0)

31 серпня. Початок – 16:00. Чернігів. «Чернігів-Арена». 250 глядачів. Сонячно. +24°С.

Арбітр – Сергій Дубиківський (Київська обл.).

Асистенти арбітра: Денис Голоколосов (Київ), Павло Супрунюк (Волинська обл.).

Четвертий арбітр – Ігор Сташук (Чернігів).

Спостерігач арбітражу – Сергій Соботюк (Житомир).

«ДЕСНА» U-19: Рощинський, Роговець, Власенко, Приходько (Грачов, 88), Самойленко, Ветоха, Белич, Заворотний, Бабор (Омельяненко, 80), Остапенко, Кібальник (Кожем’яченко, 64).

Запасні: Коломієць, Бакун.

Старший тренер – Олександр Пищур.

«КАРПАТИ» U-19: Артим, Мудрик (Куртяк, 71), Калинчук, Данилюк, Степанчук (Мельнійчук, 64), Панчишин (Романік, 55), Гудзінський, Руніч, Сікан, Слічний (Нестерук, 76), Козак (Гірний, 84).

Запасні: Горох, Береза.

Старший тренер – Роман Гнатів.

Голи: Сікан, 64, Мельнійчук, 74.

Попередження: Остапенко, 67.

АФИША десна

Сьогодні на стадіоні «Чернігів-Арена» відбувся історичний матч – перша домашня гра «Десни» U-19 в рамках УПЛ.

Суперником підопічних Олександра Пищура стали львівські «Карпати», які перед очною зустріччю мали шість очок після двох матчів і знаходилися у групі лідерів. «Десна» ж після двох гостьових поразок не могла похвалитися набраними балами.

Додаткової інтриги матчу додавало те, що це вже третя гра представників «Десни» та «Карпат» у серпні. І якщо зустрічі основного та молодіжного складів чернігівців та львів’ян пройшла за одним сценарієм – у першому таймі «Десна» забивала два м’ячі й володіла значною перевагою, а у другому «Карпатам» вдавалося зрівняти рахунок, то хто переможе у третій зустрічі і, таким чином, виграє міні-дуель, було невідомо.

Як і годиться фаворитам, активніше матч почали гості. Вже на 10-й хвилині удар Богдана Козака з-за меж штрафного, прийняла на себе штанга.

Гравці «Десни» намагалися знайти свою гру, але у стартовому відрізку зустрічі це у них виходило не дуже успішно. На 13-й хвилині Євген Белич видав розрізну передачу у штрафну на Данила Кібальника, але форварда господарів випередив воротар «Карпат».

На 15-й хвилині рахунок міг відкрити Данило Сікан: нападник «зелено-білих» у штрафному залишив «поза справами» двох захисників «Десни», однак Олександр Рощинський грамотно вийшов з воріт й скоротив кут обстрілу.

Якщо не йде гра, команди часто виручають стандарти. І на 21-й хвилині «Десна» отримала право на штрафний поблизу воріт «Карпат». До м’яча знову підійшов Белич, проте снаряд, після удару капітана «біло-сині», пролетів сантиметрах у 20 над поперечиною.

«Карпати» продовжували володіти ініціативою, у той час як у «Десни» виникали проблеми з тим, щоб зачепитися за м’яч. Як підсумок – черговий момент львів’ян на 31-й хвилині: Любомир Степанчук вистрілив з-за штрафного – круглого прийняла на себе перекладина.

Протягом останніх 15-ти хвилин першого тайму «Десна» відзначилася трьома перехопленнями, але в чернігівців раз по разу виникали проблеми із завершенням атаки. А на 42-й хвилині команда господарів змарнувала свій найнебезпечніший момент першого тайму: після введення ауту м’яч на лівому фланзі підхопив Белич, який виконав передачу у центр штрафного на Максима Заворотного. Той пробив – вище цілі…

Однак це був ще не фінал: на 45-й хвилині атака «Десни» у виконанні Белича та Кібальника закінчилася ударом останнього – поряд зі стійкою. 0:0 – підсумок першого тайму.

На початку другого тайму ініціативою заволоділа «Десна». Зокрема, на 49-й хвилині прохід Белича уздовж штрафного закінчується ударом з близької відстані, але прямісінько у воротаря.

Здавалося, гравці «Десни» відчули себе впевненіше. На правому фланзі атаки проявляв активність Денис Приходько, який вдало діяв у дриблінгу й один раз навіть продемонстрував вболівальникам «фінт Зідана». Але на 63-й хвилині, відразу після того як «Десна» й «Карпати» синхронно провели заміни, несподівано прослідував гол у виконанні Сікана – 1:0 на користь «Карпат».

«Десна» мала шанси на те, щоб відігратися, але сольний прохід Владислав Бабора закінчився пострілом у стійку. А ось відповідь «Карпат» була більш точною: красивим ударом з-за штрафного Вадим Мельнійчук відправив м’яч у «дев’ятку» – 2:0.

Після того як перевага гостей подвоїлася, «зелено-білі» стали вільніше себе почувати в атаці, а ось «Десні» знадобився час на те, щоб зібратися. Уже у додані хвилини «біло-сині» мали шанс на гол престижу, але після перехоплення Заворотного атака «два в два» зупинилася через неточний пас… 0:2 – «Десна» зазнає третьої поразки у сезоні, а «Карпати» виграють третій матч поспіль зі старту першості.

– Грою не дуже задоволений: команда суперника створила багато моментів біля наших воріт, але їх підвела реалізація. Десь вплинуло те, що у нас два тижні не було ігор й ми випали з ігрового тонусу. Перемогти вдалося десь за рахунок вищої індивідуальної майстерності гравців. Я був на грі «Десни» та ФК «Львів» у Львові, чернігівці непогано грають на контратаках, тому сьогодні створили гарні моменти, хоч й не реалізували. Ми були до цього готові, але не впоралися з контратаками, – зазначив головний тренер «Карпат» U-19 Роман Гнатів.

– Ми грали проти дуже гарної команди. Відчувається по грі, що ми тренуємося на полі зменшеного розміру – ми не можемо використовувати ширину. Плюс, нема чого приховувати, хлопці у «Карпатах» досвідченіше, у них більше практики, тому ми і будували гру на контратаках. Десь трохи не вийшло. Кінцівку ми провалили. Я думаю, десь накопичилася втома. Але, у цілому, до хлопців претензій немає. Позиційні помилки є, але це можна виправити. Я не люблю програвати, але поки ми не сильніше «Карпат» в усіх відношеннях, – підвів підсумки зустрічі тренер «Десни» Сергій Бакун.

2018-09-23 14:00 :03