п'ятниця, 31 серпня, 2018, 9:35 Львів
Яворівчани молитвою згадують полеглого за Україну міліціонера Анатолія Митника
Яворівчани молитвою згадують полеглого за Україну міліціонера Анатолія Митника
Яворівчани молитвою згадують полеглого за Україну міліціонера Анатолія Митника

Сьогодні, 31 серпня, в Яворівському районі Львівської області люди молитовно згадують полеглого рівно чотири роки тому за Україну в зоні АТО рядового міліції Анатолія Митника.

Про це повідомив власкор IA ZIK.

З квітами рідні, близькі, друзі, односельці, колеги-правоохоронці прийдуть до могли героя, що в селі Наконечному Яворівського району Львівської області.

За словами начальника Яворівського ВП ГУ НП у Львівській області, полковника поліції Ігоря Мухи, з наступного року традиційний львівський спортивний меморіал пам’яті міліціонера-яворівчанина Ігоря Лехмінка буде приурочений ще й Анатолію Митнику.

Довідка IA ZIK

Анатолій Митник походить з родини військовослужбовця, рано осиротів. Після одруження перебрався на проживання з Яворова до Наконечного. В автомобільній аварії дружина стала інвалідом, ледве її виходив. Мобілізований у травні 2014-го, рядовий міліції, батальйон патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1».

Поранений у бою прикрив від вибуху собою командира, побував у відпустці вдома. Повернувшись на війну знову був важкопораненим: це сталося 30 серпня 2014 року в бою біля села Піски Ясинуватського району. Помер 31 серпня в Пісках на операційному столі.

Похований у селі Наконечному. Вдома залишилися дружина Ірина, син Анатолій, донька Сніжана, сестра.

Під час перебування у відпустці встановив на подвір’ї державний прапор, який після смерті міліціонера-героя майорить досі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 23:51 :18