Новини » Львів 31 серпня, 2018, 10:57
У Трускавці у двох музеях з 1 вересня можна буде провести урочисту реєстрацію шлюбу

Виконавчий комітет Трускавецької міської ради підтримав проект рішення щодо затвердження тарифів на нововведені платні послуги для двох музеїв міста.

Відповідне рішення підтримано вчора, 30 вересня, на засіданні виконкому. Про ІА ZIK повідомили у Трускавецькій міській раді. 

Завідувач відділу культури міської ради Тетяна Татомир озвучила проект рішення виконкому щодо затвердження тарифів на нововведені платні послуги двох музеїв міста. Нова послуга – це весільна процедура (урочиста реєстрація шлюбу).

Відтак, з 1 вересня в музеях места діятимуть нові тарифи на нововведені платні послуги: вартість проведення весільної церемонії в Художньому музеї М.Біласа – 900грн;  вартість проведення весільної церемонії в музеї міста-курорту – 500 грн. 

Також виконком затвердив оновлені тарифи на екскурсійні платні послуги музеїв міста:  вартість проведення екскурсії в Художньому музеї М.Біласа – 60 грн, вартість проведення екскурсії по експозиції «Історія Трускавця» в музеї міста-курорту – 60 грн, вартість проведення екскурсії по експозиції «Повстанська криївка» в музеї міста-курорту – 30 грн. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-16 12:27 :23