Новини » Регіони

У Рівному колишнього зека за грабіж засудили до чотирьох років

За результатами розгляду апеляційної скарги Рівненської місцевої прокуратури скасовано вирок суду першої інстанції в частині призначеного покарання 43-річному чоловікові у вигляді позбавлення волі зі встановленням іспитового строку за вчинення грабежу (злочин, що передбачений ч. 2 ст. 186 КК України).

Про це власкору IA ZIK повідомили у прес-службі прокуратури Рівненщини.

«Наразі встановлено, що 43-річний житель міста Рівне раніше неодноразово притягався до кримінальної відповідальності, після звільнення з місць позбавлення волі на шлях виправлення не став, натомість продовжив займатися протиправною діяльністю. У суді прокурори довели, що обвинувачений у березні 2017 року пограбував у під’їзді будинку в місті Рівне одного із мешканців, побивши його та відібравши мобільний телефон», – зазначається в повідомленні прес-служби прокуратури.

Апеляційний суд Рівненської області, врахувавши принципову позицію прокуратури, скасував попереднє рішення суду в частині призначеного покарання та ухвалив нове, відповідно до якого грабіжнику призначено реальне покарання у вигляді 4 років позбавлення волі.Loading...