Новини » Регіони

У фірми з Чернівців прикордонники вилучили контрабандних цигарок на 12,6 млн грн

Прикордонники в Одеському порту затримали контрабанду цигарок на суму 12,6 млн грн, яка належала фірмі з Чернівців і транспортувалася під виглядом туалетного паперу до Ізраїлю.

Про це повідомила Державна прикордонна служба.

«Завдяки проведеним оперативними підрозділами Південного регіонального управління Держприкордонслужби заходам викрито спробу незаконного переміщення з України до Ізраїлю великої партії сигарет. Транспортували їх під виглядом туалетного паперу та планували переправити в контейнері через пункт пропуску «Одеський морський торгівельний порт». Всього серед вантажу туалетного паперу, що займав лише декілька рядів, правоохоронці нарахували 333,6 тисяч пачок сигарет на 12,6 млн грн. Встановлено, що відправником вантажу є чернівецька фірма, яка оформила вантаж на Чернівецькій митниці та направила в Одесу для відправки морським шляхом до Ізраїлю», – йдеться у повідомленні.

За попередніми прогнозами експертів, кількість цигарок може сягати близько 500 тисяч пачок, а вартість становити щонайменше 15 млн грн.

Підрахунок вантажу триває. Також проводяться заходи документування і встановлення кола осіб, причетних до незаконної оборудки.Loading...