п'ятниця, 31 серпня, 2018, 11:28 Львів
У Дрогобицькому районі методом народної будови в школі споруджують зал для проведення урочистостей

У Дрогобицькому районі громада с. Довге завершує добудову початкової школи, розпочату минулого року.

Про це повідомив власкор IA ZIK.

Ініціатива будівництва залу для проведення свят та занять з фізкультури і спорту виникла в громаді декілька років тому. Активістам довелось побувати у кабінетах багатьох посадовців різного рівня з проханням виділити кошти на добудову школи, але у відповідь нічого конкретного не почули. Минулого літа звернулись за допомогою до депутата Львівської обласної ради від Дрогобиччини Михайла Задорожного.

«Ви розпочинайте своїми силами – робіть фундамент і готуйте мікропроект на 2018 рік, я впевнений, що він стане переможцем конкурсу, бо в облраді завжди підтримують активні громади», – сказав народний обранець.

Громада пристала на пропозицію і взялася до будівництва фундаменту. Цьогоріч роботи продовжилися за кошти обласного бюджету, які отримали внаслідок перемоги в конкурсі мікропроектів, та людей. Варто зазначити, що, крім того, мешканці села разом із підрядником безоплатно виконують значну частину робіт.

Учора, 30 серпня, на запрошення громади на об’єкті побував депутат обласної ради Михайло Задорожний. Він поспілкувався з директором та педагогами, робітниками і діточками, які проводили репетицію свята Першого дзвоника.

«Мешканці села сповнені надії і бажання завершити всі роботи до свята Миколая – храмового празника, і просили посприяти їм у цьому», – розповів Михайло Задорожний. І додав: «Добре допомагати тому, хто сам щось робить. Я побачив, що на будові робота кипить – зводять шатровий дах. Таким людям хочеться усіляко сприяти у цьому».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 20:51 :52