Новини » Спорт

Тренер «Зорі» Юрій Вернидуб: Думаю, прийшов час зробити паузу в роботі

Тренер «Зорі» Юрій Вернидуб / ua-football.com

Головний тренер луганської «Зорі» Юрій Вернидуб відповів на питання журналістів після матчу Ліги Європи проти німецького «РБ Лейпциг».

– Хороша гра була. Дуже швидко пропустили. Але знайшли в собі сили, зрівняли рахунок. Думаю, матч був хорошим як з нашого боку, так і з боку Лейпцига. Десь більше пощастило супернику. Пенальті... На розсуд судді. У нас був такий самий момент в домашній грі з «Десною», коли м’яч відскочив від поля і потрапив в руку. Суддя сказав, що такі пенальті не ставляться. Тут рефері з Нідерландів поставив одинадцятиметровий удар. Щось ще говорити не хочеться. Я вдячний всій команді, вдячний «Зорі», за проведені в клубі дев’ять років. Думаю, пора робити паузу. Сподіваюся, це піде на користь клубу. Я не виконав завдання. Ми не вийшли в груповий етап. Плюс не дуже гарний виступ у внутрішньому чемпіонаті. Після повернення до Києва завтра постараюся зустрітися з президентом. Думаю, ми поговоримо, і я обґрунтую своє рішення.

– Це означає, що Ви йдете у відставку?

– Думаю що так. Я, як головний тренер, відповідаю за результат. Потрібно приймати це рішення. Для себе я прийняв таке рішення. Сподіваюся, що президент клубу Євген Геллер мене теж зрозуміє. Потрібна нова людина, яка стане головним тренером, яка зможе влити нову кров в клуб, в команду, і вони почнуть показувати ще кращі результати, ніж ті, які здобували ми.

Вітаю Лейпциг з проходом далі. У вас хороша, молода команда, в якій багато сильних футболістів. Сподіваюся, ви займете в нинішньому чемпіонаті те місце, яке дозволить вам в наступне сезоні виступати в Лізі чемпіонів, – сказав коуч.

 

 

Loading...