Новини » Світ 31 серпня, 2018, 9:37
Світовим лідерам, які заперечують зміни клімату, дорога у психіатричну лікарню, – прем’єр Самоа
Фото: chameleonseye/Getty Images/.theguardian.com
Фото: chameleonseye/Getty Images/.theguardian.com

Прем’єр-міністр Самоа назвав зміни клімату «екзистенційною загрозою... для всієї нашої Тихоокеанської родини» і сказав, що будь-якого світового лідера, який заперечує кліматичні зміни, слід забрати до психіатричної лікарні.

Під час своєї промови у Сіднеї, Австралія, Туїлаепа Сайлеле принизив лідерів, які не сприймають серйозно зміни клімату, виділяючи Австралію, а також Індію, Китай та США, які, за його словами, є «трьома країнами, які несуть відповідальність за всю цю катастрофу», – інформує видання Guardian.

«Будь-якому лідеру цих країн, який вважає, що кліматичних змін не існує, дорога до психіатричної лікарні, і я це саме можу сказати про будь-якого іншого лідера, який стверджує, що кліматичних змін немає».

Виступаючи в Інституті Лоуі, за кілька днів до початку Форуму Тихоокеанських островів в Науру, прем’єр-міністр Самоа заявив, що кліматичні зміни є «найбільшою загрозою для проживання, безпеки та благополуччя Тихоокеанських націй».

«Попри те, що зміни клімату можуть вважатися прийдешньою загрозою для нашого регіону, їх негативні наслідки вже відчуваються нашими Тихоокеанськими народами та громадами», – зазначив Сайлеле.

Сайлеле акцентував, що для вирішення проблеми зміни клімату потрібна «політична мужність» лідерів. «Ми всі поінформовані про цю проблему, всі знаємо причини її виникнення та кроки, необхідні для вирішення. Все, що залишилося, – це політична мужність, щоб вийти та сказати народу вашої країни: «Зробіть це, це, і це або станеться катастрофа».

Сайлеле виголосив промову напередодні Форуму Тихоокеанських островів у Науру, де, як очікується, Австралія має відповісти на питання щодо своїх викидів.

Новий прем’єр-міністр Австралії Скотт Моррісон перебуває під тиском деяких членів своєї партії, які вимагають від нього відмовитися від зобов’язань Австралії скоротити викиди відповідно до Паризької угоди.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 00:11 :59