Новини » Економіка 31 серпня, 2018, 12:21
Розенко повідомив про дату внесення проекту Держбюджету-2019 до ВР

Кабінет Міністрів внесе до Верховної Ради проект Державного бюджету на 2019 рік до 15 вересня, як і передбачено чинним законодавством.

Про це заявив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко, повідомляє його прес-служба.

«У минулому році уряд уперше за всю історію незалежності забезпечив конституційне подання повного бюджету до Верховної Ради до 15 вересня. Я переконаний, що і цього року уряд 15 вересня, може навіть трохи раніше, передасть проект Державного бюджету у Верховну Раду», – сказав він.

За словами віце-прем’єр-міністра, значна частина коштів Державного бюджету буде спрямована на подальше посилення обороноздатності країни та підвищення грошового забезпечення військовослужбовців. «Це наш обов’язок – і ми його виконаємо», – наголосив він.

Розенко також зауважив, що економічна ситуація і рівень економічного заростання дають підстави говорити про те, що наступного року продовжиться підвищення соціальних стандартів. «Я вже можу сказати точно, що з 1 січня 2019 року зросте і розмір мінімальної заробітної плати, і розмір пенсій», – сказав урядовець.

За його словами, Державний бюджет на 2019 рік бюджет соціально спрямованим і, водночас, реальним. «Бюджет буде правдивим, там не буде «надутих» цифр», – підсумував віце-прем’єр-міністр.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 04:05 :48