Новини » Курйози 31 серпня, 2018, 1:20
Росіяни насмішили світ новою «високотехнологічною» розробкою

Користувачів мережі розсмішила новина про те, що в Росії створили проект автомобіля, який літає. Розробником «дива техніки» називають компанію Innoval, яка презентувала винахід на спеціалізованій виставці.

За задумом російських інженерів, піднімати й утримувати «машину-вертоліт» у повітрі повинні чотири вмонтовані гвинти, які при їзді по дорозі будуть фіксуватися спеціальними засувками. Фото вельми дивного агрегату опублікували на сторінці спільноти «Роісся 24» у Facebook, – повідомляє Оbozrevatel.

«Наша рубрика «Ця краса ще й літає», – коротко зазначили в пості. Підписники пабліку також із гумором відреагували на безглуздий винахід росіян і залишили під фото безліч смішних коментарів.

«Даремно Кримський міст будували, скоро на цій хе*ні всі будемо добиратися», «Не встиг Путін сказати про науково-технологічний ривок, як уже з’явилися машини, що літають, вітчизняного виробництва!», «Дизайнер рівня бог. Поржав зранку», «Зате дешевий у виробництві і буде доступний кожному рассісянину. При складанні потрібні тільки фанера, степлер і скотч для кріплення скла», «Прилетить дід-чарівник на авто-вертольоті й безкоштовно покаже КисельТВ», «Чого тільки не придумають, щоб дороги не будувати», «Маск уже впав у депресію від Калашникова, а тут просто контрольний постріл у голову», – сміються користувачі.

«Новина обвалила акції Toyota, General Motors і Boeing», «Так це ж «Бетменмобіль» – остання версія», «Тремти, Маск!», «Це мангал спереду?», «Труна на колесах», «Одразу у формі катафалку», «Воно, напевно, і у воді не тоне», – продовжують стібатися над російською безглуздою новацією.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 15:17 :43