п'ятниця, 31 серпня, 2018, 21:35 Політика
Роман Труба звернув увагу на час появи його заяви та судового позову проти нього
ZIK
ZIK

Судовий позов про визнання незаконними дій зовнішньої комісії щодо призначення директора Державного бюро розслідувань з’явився після того, як керівник ДБР заявив, що не підходитиме формально до призначення 27 кандидатів на керівні посади у ДБР.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявив директор Державного бюро розслідувань Роман Труба.

Керівник ДБР, коментуючи позов до суду щодо оскарження його призначення на цю посаду, звернув увагу на період, коли з’явився позов.

«Він з’явився відразу після того, як я сказав, що не буду підходити формально до призначення 27 кандидатів, що відбудуться перевірки, і що ці перевірки я буду проводити досить детально й професійно. Відразу після цього з’явився позов про визнання дій зовнішньої комісії незаконними щодо призначення лише директора Державного бюро розслідувань», – наголосив керівник ДБР.

Роман Труба повідомив, що розгляд справи призначили на наступний тиждень.

«Я підійду аналітично до вивчення всіх матеріалів, які там знаходяться, оскільки у мене вже виникають питання: чому такий значний період не стояло питання про законність призначення директора ДБР, а з’явилося відразу після того, як директор дав зрозуміти, що не будуть формальними перевірки? Я проаналізую, чому було поновлено судом ці пропущені строки, чи підставно вони поновлені. І найголовніше – чи … порушені права Македона, і в чому це полягає?» – наголосив керівник ДБР.

Гість програми зауважив, що пан Македон мав змогу брати участь у конкурсі на посаду очільника ДБР, першого заступника чи заступника і скористався своїм правом.

«Він пройшов всі етапи так само, як я і мої заступники, але члени комісії не надали йому такої довіри – сформувати, створити і працювати у новому правоохоронному органі. То де ж порушення його прав?» – наголосив керівник ДБР.

Роман Труба додав, що в нього немає фактів на підтвердження, що згаданий позов – це чиясь політична гра.

Нагадаємо, директор Державного бюро розслідувань Роман Труба відхилив усі 27 кандидатур на провідні посади у ДБР, які подала конкурсна комісія.

Роман Труба також повідомляв, що на початку вересня один із київських судів розглядатиме законність його призначення на посаду очільника Державного бюро розслідувань. Позивачем у цій справі є нардеп Юрій Македон, який свого часу сам брав участь у конкурсних процедурах ДБР.

Як повідомлялось, Президент Петро Порошенко призначив Романа Трубу на посаду директора Державного бюро розслідувань торік восени.

Нагадаємо, Держбюро розслідувань має розслідувати кримінальні злочини посадових осіб найвищого рівня – членів уряду, керівників відомств, а також правоохоронців і суддів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 23:40 :51