Новини » Політика 31 серпня, 2018, 23:10
Роман Труба розповів про свою співпрацю з Артемом Ситником
ZIK
ZIK

Багато інформації, яка є у ЗМІ щодо 27 осіб, яких конкурсна комісія відібрала на керівні посади у ДБР, була підтверджена листом Артема Ситника.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK розповів директор Державного бюро розслідувань Роман Труба.

Нагадаємо, директор Державного бюро розслідувань Роман Труба заявив, що відмовив конкурсній комісії у розгляді питання про призначення 27 осіб на керівні посади відомства.

Роман Труба пояснив, що пішов на такий крок через те, що конкурсна комісія не надала йому особових справ, результатів дослідження на поліграфі та результатів психофізіологічного дослідження щодо кандидатів. Директор ДБР зазначив, що йому довелося самостійно вжити різних заходів для отримання інформації про 27 осіб, яких конкурсна комісія відібрала на керівні посади ДБР.

«Але зовнішня комісія таки пішла назустріч і надала мені номери телефонів кожного кандидата. Таким чином я мав змогу зв’язатися з ними й отримати мінімальний пакет документів. Після того я вживав заходів, щоб зробити спеціальну перевірку щодо них. Це обов’язок директора ДБР», – підкреслив Роман Труба.

Директор ДБР додав, що він звертався до різних організацій, щоб вони допомогли йому перевірити осіб, які відібрала конкурсна комісія.

«Я звернувся з листами до Ради громадського контролю, яка створена при ДБР із проханням проаналізувати інформацію щодо 27 кандидатів, яких перевіряла комісія.

Окрім того на рекомендацію призначити цих кандидатів була реакція експертів, міжнародних партнерів і суспільства.

До мене приходили листи з проханням не призначати цих людей на посади. Такі листи були від народних депутатів, від Реанімаційного пакету реформ і від консультативної місії ЄС. Були листи і від простих громадян.

Також для з’ясування більш ширшої інформації про кожного кандидата я звернувся до керівника нового антикорупційного органу, який вже кілька років працює в Україні. Я уклав із ним меморандум про співпрацю», – повідомив Роман Труба та підтвердив, що цим керівником є голова НАБУ Артем Ситник.

«Я знаю, що до цього органу є довіра. Я був упевнений, що інформація, яку я хочу отримати в межах закону, буде мені надана. А я хотів знати, чи є в НАБУ кримінальні провадження відносно цих кандидатів, та які відомості про цих кандидатів є в базі НАБУ. Жодної іншої інформації я не бажав отримати», – заявив директор ДБР.

Роман Труба додав, що багато інформації, яка є у ЗМІ щодо 27 осіб, яких конкурсна комісія відібрала на керівні посади у ДБР, була підтверджена листом Артема Ситника.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-21 01:14 :53