Новини » Політика 31 серпня, 2018, 22:10
Роман Труба пояснив, чому «забракував» кандидатів у ДБР від конкурсної комісії
ZIK
ZIK

Після проведення конкурсу мені було скеровано 27 аркушів із прізвищами осіб. Особових справ працівників мені не скеровували. Я не мав жодних паспортних даних. У той же день я подав запити до конкурсної комісії, щоб вона скерувала мені цей пакет документів і результати поліграфа. Я тричі робив спроби отримати відповідь від конкурсної комісії, чому так відбулося, але так і не отримав її.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявив директор Державного бюро розслідувань Роман Труба.

Нагадаємо, директор Державного бюро розслідувань Роман Труба заявив, що відмовив конкурсній комісії у розгляді питання про призначення 27 осіб на керівні посади відомства.

Очільник ДБР розповів, чому пішов на такий крок:

«Це було державницьке рішення. Я не виходив із жодних особистих переконань щодо того чи іншого кандидата. Але 27 посад – це не та кількість посад, без якої бюро не зможе розпочати свою роботу. Ми проводимо конкурс аж на 701 посаду», – зазначив гість програми і додав, що зовнішня конкурсна комісія обирає 170 осіб керівного складу ДБР.

Роман Труба підкреслив, що керівників структурних підрозділів центрального апарату ДБР обирає зовнішня комісія, але відповідальність за кожного керівника несе одноособово керівник бюро.

Водночас Труба зауважив, що ні керівник, ні жоден працівник ДБР не має жодного відношення до процедури проведення конкурсу.

«Законодавець розробив демократичний механізм, адже створив два етапи щодо призначення осіб у ДБР. Перший етап – конкурсний відбір. Другий – вивчення документів керівником. Однак законодавець не прописав форми і механізми співпраці з конкурсною комісією. У склад цієї комісії не входить жоден працівник ДБР. Я не маю жодної форми комунікації з комісією.

Саме тому після проведення конкурсу, а це було 18 липня, мені було скеровано 27 аркушів із прізвищами тих чи інших осіб. Хочу наголосити, що особових справ працівників мені не скеровували. Я не мав жодних паспортних даних. Тут постає питання, чому мені не скерували пакет документів, які кожен кандидат надав конкурсній комісії», – дивується директор ДБР.

Роман Труба розповів, що він подав запити до конкурсної комісії, щоб йому скерувала цей пакет документів. Окрім того, додав Труба, він попросив комісію скерувати йому результати поліграфа.

«Я тричі робив спроби отримати відповідь від конкурсної комісії, чому так відбулося. У склад комісії входять досвідчені фахівці, вони мали б розуміти, що ці документи є необхідними для директора, щоб він надав оцінку щодо призначення або щодо відмови у призначенні. Такого я не отримав. Ба більше, мені було відмовлено в отриманні будь-яких документів. Мені не надали результатів психофізіологічного дослідження, мені не було надано також акту про знищення цього дослідження», – заявив Роман Труба і додав, що йому сказали, що акт психофізіологічного дослідження кандидатів було знищено.

Директор ДБР підкреслив, що вважає це рішення неправомірним і дуже дивним.

«Для мене таке рішення було несподіваним», – зазначив Роман Труба.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-19 05:46 :20