п'ятниця, 31 серпня, 2018, 10:41 блоги Політика
Портнов і Мураєв: хрін від редьки не солодший?
Тарас Чорновіл
журналіст, політичний діяч

Канал антиукраїнської пропаганди отримав нового управителя. Ним став одіозний Андрій Портнов. Мураєв остаточно втратив контроль над каналом, хоча залишається номінальним власником. Можете сказати, що хрін від редьки не солодший.

Правда. Але є одна різниця. Мураєв, попри всю свою проросійськість та печерне україножерство, був особиною позасистемною. Такий собі шакал напів-одиночка. Він старався виконувати всі вказівки господарів, але мав і свої політичні амбіції, а також симпатії й антипатії, які не завжди віталися в Москві. Тепер усе чітко й по-армійськи – що в Кремлі затвердять, того на НьюсВані й покажуть.

Раніше можна було гратися в конспірологію, а тепер усе чітко й зрозуміло. З різними простими гостями ще будуть трошки іноді перетасовувати, але відбір прийнятних для Кремля спікерів таки уже працює. А щодо основних політичних фігур і їхніх довірених говорючих голів, то тут діє фронтове правило передвиборчого року – рекламувати лише тих, кого Кремль сприймає, як своїх у виборчій кампанії.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 10:21 :36