Новини » Київ 31 серпня, 2018, 12:44
Платникам податків у Києві з бюджету повернули понад 19,6 млн грн

Cтоличним платникам податків, які у минулому році скористалися правом на податкову знижку, з бюджету повернули понад 19,6 млн грн ПДФО

Про це повідомили у прес-службі Головного управління ДФС у Києві.

«На сьогодні за результатами цьогорічної кампанії декларування у Києві платниками вже подано 7200 декларацій про майновий стан і доходи, за якими сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету, складає понад 22 млн 180 тис. гривень. Нагадаю, що для отримання податкової знижки за підсумками 2017 року громадяни можуть подати зазначену декларацію до кінця поточного року», – зазначила керівник столичної фіскальної служби Людмила Демченко.

За її словами, починаючи з 2018 року можливості платників для отримання податкової знижки розширено. «Напередодні нового навчального року хочу проінформувати громадян, що до Податкового кодексу України внесено ряд змін, відповідно до яких вони матимуть більше можливостей на податкову знижку, а саме: за сплачені освітні послуги, що надаються дошкільними, шкільними та позашкільними закладами освіти. Раніше таке право мали тільки платники, які сплачували за навчання у вітчизняних закладах професійної (професійно-технічної) та вищої освіти», – акцентувала увагу начальник ГУ ДФС у м. Києві.

Крім того, тепер платники податків мають право скористатись податковою знижкою за фактично понесені витрати за навчання у звітному році незалежно від того, за який період навчання здійснено такі витрати. Наприклад, якщо таку оплату здійснено у 2017 році одразу за весь навчальний рік, тобто за І семестр 2017 року та ІІ семестр 2018 року.

ГУ ДФС у м. Києві нагадує, що право на податкову знижку мають платники податків, які сплачували проценти за іпотечним кредитом, перераховували благодійні внески неприбутковим організаціям, сплачували кошти за навчання себе або своїх дітей, страхували себе та свою родину, сплачували кошти за переобладнання транспортного засобу на альтернативні види палива.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-19 20:21 :49