Новини » Регіони 31 серпня, 2018, 7:00
Нацгвардійців, які патрулюють в Ужгороді, озброїли сучасними планшетами

Відтепер ужгородський патрульний підрозділ Нацгвардії заступає на службу з охорони громадського порядку з новими планшетами. Завдяки цьому значно покращується організація плану роботи та час реагування на виклик.

За допомогою планшетів нацгвардійці відтепер мають можливість отримувати та передавати оперативну інформацію, координувати роботу, узгоджувати дії з іншими правоохоронцями та відслідковувати поточну ситуацію. Про це повідомляє прес-служба Національної гвардії України.

Використання планшетів при виконанні завдань на службі з охорони громадського порядку є сучасною необхідністю, оскільки це пришвидшує роботу та організовує взаємодію між підрозділами Національної поліції та військовослужбовцями Національної гвардії України.

«Наша присутність на вулицях міста позитивно впливає на спокій городян. Про це свідчить аналіз оперативної ситуації у районах, де здійснюється патрулювання військовослужбовцями Нацгвардії, тут зменшується кількість звернень громадян до чергових частин поліції стосовно порушення їхніх прав і свобод, – розповідає командир батальйону Нацгвардії підполковник Олег Конопляник. – На мій погляд, це чи не найголовніший показник позитивних результатів у нашій справі, забезпеченні безпеки, миру та спокою громадян України».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-29 14:06 :26