п'ятниця, 31 серпня, 2018, 12:56 Регіони
На Прикарпатті сільрада без проведення торгів передала підприємству землі на 7 млн грн

На Прикарпатті під час здійснення представницьких повноважень за результатами вивчення стану законності використання земель Тисменицькою місцевою прокуратурою встановлено порушення земельного законодавства на території Галицького району.

 Про це сьогодні, 30 серпня, IA ZIK повідомили в прес-службі прокуратури.

Рішенням однієї з сільських рад Галицького району без проведення земельних торгів, що суперечить вимогам законодавства, передано сільськогосподарському підприємству в користування земельну ділянку загальною площею 46,6 га вартістю 6 990 000 грн.

З метою усунення порушень закону, Тисменицькою місцевою прокуратурою заявлено позов про визнання незаконним рішення сільської ради та повернення зазначеної земельної ділянки до комунальної власності.

Попередньо IA ZIK повідомляла, що на Прикарпатті прокуратура вимагає від підприємства повернути державі землю вартістю понад 10 млн грн.

Так, однією з сільських рад Галицького району без проведення земельних торгів, що суперечить вимогам законодавства, прийнято рішення про передачу сільськогосподарському підприємству земельної ділянки загальною площею 70,32 га, вартістю 10 548 000 грн, без проведення аукціону та державної реєстрації договору оренди.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 13:43 :12