Новини » Львів 31 серпня, 2018, 10:14
На Мостищині популяризують здоровий спосіб життя

Про популяризацію в Мостиському районі Львівської області здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом – з метою всебічного розвитку кожної дитини, йшла мова в райдержадміністрації.

Про це повідомив сьогодні, 31 серпня, власкор IA ZIK з посиланням на дані Мостиської РДА.

Тон розмові стосовно популяризації здорового способу життя, в якій взяли участь керівники відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій району, задав голова Мостиської РДА Степан Буняк.

Зокрема, очільник Мостищини звернув увагу на необхідність утримання в належному стані пришкільних спортивних майданчиків, проведення ігор, пов’язаних з фізичними навантаженнями під час проведення в населених пунктах району заходів з нагоди ювілейних та пам’ятних дат, державних свят тощо.

За інформацією головного спеціаліста з питань молоді та спорту Мостиської РДА Віталія Калити, зокрема, в межах реалізації Львівської обласної програми «Спортивний майданчик» на 2017-2021 роки», на Мостищині цього року облаштували три спортивні майданчики – у селах Вовчищовичі, Старява та Зав’язанці.

Голова Мостиської РДА доручив головному спеціалісту з питань молоді та спорту спільно з відділом освіти райдержадміністрації підготувати пропозиції щодо посилення популяризації у регіоні здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 00:42 :54