Новини » Економіка 31 серпня, 2018, 8:48
На Київщині японська корпорація запустила новий елеватор

Компанія Ківшовата Агро японської SDGs Corporation запускає елеватор потужністю зберігання 16 тис. тонн в с.Ківшовата в Київській області.

Про це повідомила прес-служба компанії, передає агентство «Інтерфакс-Україна».

Згідно з її даними, із запуском елеватора загальні складські потужності господарства складуть близько 30 тис. тонн.

У прес-службі уточнили, що інвестиції в першу і другу чергу елеватора склали близько 60 млн грн, ще понад 100 млн грн були спрямовані на закупівлю зерна у інших виробників для наповнення елеваторних потужностей.

«Перша черга елеватора була побудована до 2017 року. За останній рік була здійснена його реконструкція і розширення потужностей», – зазначили в компанії.

У планах Ківшовата Агро на найближчі п’ять років – збільшити земельний банк в чотири рази, до 10 тис. Га, побудувати ще один елеватор.

Ківшовата Агро заснована в 2009 році. Її основний власник – японська SDGs Corporation, яка викупила підприємство в четвертому кварталі 2016 року.

Ківшовата Агро – єдине підприємство корпорації SDGs в Україні. Займається вирощуванням зернових – пшениці, соняшнику, кукурудзи, сої, має потужності для зберігання зерна, проводить лабораторні дослідження. Земельний банк компанії становить 2,5 тис. га.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 00:50 :33