Інформаційна війна на знищення
Зоя Казанжи
журналістка, письменниця, радник із комунікацій в агенції E'COMM
Фото: racurs.ua
Фото: racurs.ua

Наче і без Портнова зрозуміло було, що канал орієнтований на рашистські темники. Звідки такий хайп? Вони це приховували якось чи що? Чи нам треба для розуміння рашистськости (пишу вже майже за новим українським правописом), щоб на цих каналах привітання шизофренічного карлика з Новим роком показували?

Телебачення – це картинка в першу чергу. Той, хто туди ходить, керуючись благими цілями як-от «донести притомну точку зору», – або тупий, або дуже тупий. Такі телевізійні канали дуже добре знають свого глядача й орієнтуються виключно на нього. Тому ви з іншою, притомною, позицією просто допомагаєте доносити основні меседжі цільовій аудиторії. Прекрасно відтінюючи те, що треба сказати/показати насправді.

Одного разу, лише одного разу я пішла в ефір АТВ (належав одіозному сепаратисту-втікачу Ігорю Маркову). Після цього зареклась не ходити ніколи в подібні місця.

Однодумці написали, що я молодець, опоненти (пізніше вони стали ворогами), що я не молодець. Але у мене не було цілі «мітингувати серед своїх». А чужим подібна участь персон з іншою/протилежною точкою зору допомагає ідентифікувати персональних ворогів і об’єднуватись проти.

І забудьте, будь ласка, що все це стосується свободи медіа. Це війна. Інформаційна. Гібридна. Пропагандистська. Жорстка. На знищення.

І ця війна має багато схожого зі справжньою війною. З тією, де ви не будете відстрілюватися збалансовано, поважаючи право ворога на відповідь, з якої зброї вона б не була, та етично намагаючись почути противника.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 15:17 :02