п'ятниця, 31 серпня, 2018, 16:08 Львів
ГО «Центр «Жіночі перспективи» запрошує на Форум

ГО «Центр «Жіночі перспективи» запрошує взяти участь у Форумі «Ініціатива «Партнерство «Відкритий Уряд» – план дій на 2018−2020 рр.». Захід відбудеться у Львові 6 вересня. До участі запрошують зацікавлених представників організацій громадянського суспільства та державних органів влади, профільних експертів і представників ЗМІ із Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської та Хмельницької областей.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Під час роботи Форуму учасники зможуть:

  • дізнатися про пріоритетні напрями реалізації ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» (ПВУ), що вже впроваджені в Україні;
  • ознайомитись із заходами, які планують реалізовувати у 2018 -2020 рр.;
  • напрацювати рекомендації щодо поліпшення користування інструментами Відкритого Уряду на місцях.

Зареєструватися для участі у Форумі можна за посиланням тут.

Через обмежену кількість місць, організатори залишають за собою право відбору учасників. Відібраним учасникам буде надіслано запрошення на участь у Форумі до 3 вересня. Організатори забезпечують покриття витрат на дорогу до/зі Львова тільки за наявності квитків в обидва боки (не вище економ- або ІІ класу), та харчування учасників.

Форум проводить ГО «Центр «Жіночі перспективи» за фінансової підтримки Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй, у рамках проекту «Партнерство «Відкритий Уряд» – кроки назустріч співпраці», який реалізується у партнерстві з іншими організаціями громадянського суспільства: ОМГО «Волинський Інститут Права» (м. Луцьк), Благодійним фондом «Центр громадських ініціатив» (м. Перечин) та ГО «Подільська правова ліга» (м.Хмельницький).

Довідка

«Партнерство «Відкритий Уряд» – це багатостороння міжнародна ініціатива, покликана обєднати зусилля урядів та громадянського суспільства для створення позитивних змін у житті громадян. У рамках реалізації попередніх планів дій ПВУ, запроваджено державне фінансування політичних партій, доступ до відкритих даних та архівів комуністичного режиму, Єдиний веб-портал використання бюджетних коштів, система електронних публічних закупівель «ProZorro», електронні петиції, ЕІТІ стандарти, електронні декларації, тощо.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 17:36 :27