Новини » Політика 31 серпня, 2018, 22:30
Директор ДБР анонсував «відсіювання» кандидатів на посади до теруправлінь
ZIK
ZIK

Не всі із запропонованих керівнику ДБР кандидатів будуть призначені на посади заступників директорів територіальних управлінь.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK повідомив директор Державного бюро розслідувань Роман Труба.

Як повідомляли раніше, за результатами співбесід Конкурсна комісія визначила 14 переможців конкурсу на посади заступників директорів семи територіальних управлінь і рекомендувала їх призначення на посади.

Гість програми уточнив, що на цей момент триває процес погодження щодо 14 кандидатів на посади в ДБР.

«Я хочу сказати, що закон – однаковий для всіх. Щодо 27-ми був процес перевірки, і такий самий процес перевірки буде щодо 14 осіб і не буде відрізнятися. Лише після того, коли у мене будуть результати НАБУ, коли у мене будуть результати поліграфа, я лише після того прийму рішення – якщо кандидат відповідає моральним, професійним і особистим якостям – його призначать. До цього моменту жодна із 14 осіб не буде призначена», – запевнив Роман Труба.

Гість програми, відповідаючи на запитання, чи відповідає дійсності інформація про те, що у громадськості до згаданих кандидатів є претензії і зауваження, і що серед них є фігуранти кримінальних справ і журналістських розслідувань, підтвердив це: «Ми зараз вивчаємо кожну кандидатуру, але ваша інформація відповідає дійсності. Понад те, не всі із запропонованих мені кандидатів будуть призначені на посади заступників директорів територіальних управлінь. І про це суспільство та фахівці дізнаються вже наступного тижня».

Нагадаємо, директор Державного бюро розслідувань Роман Труба відхилив усі 27 кандидатур на провідні посади у ДБР, які подала конкурсна комісія.

Роман Труба також повідомляв, що на початку вересня один із київських судів розглядатиме законність його призначення на посаду очільника Державного бюро розслідувань. Позивачем у цій справі є нардеп Юрій Македон, який свого часу сам брав участь у конкурсних процедурах ДБР.

Як повідомлялось, Президент Петро Порошенко призначив Романа Трубу на посаду директора Державного бюро розслідувань торік восени.

Нагадаємо, Держбюро розслідувань має розслідувати кримінальні злочини посадових осіб найвищого рівня – членів уряду, керівників відомств, а також правоохоронців і суддів.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 00:21 :17