Новини » Політика 31 серпня, 2018, 17:15
До російського посольства в Києві, з нагоди смерті Кобзона, понесуть «копійчані пірамідки»
<nbsp;>

Біля посольства Російської Федерації у Києві сьогодні проведуть акцію: з приводу смерті радянського та російського артиста, депутата Держдуми РФ Йосипа Кабзона до дипустанови нестимуть дитячі пірамідки.

Про це організатори повідомляють Facebook.

«Партія «Демократична Сокира» хоче висловити свій жаль з приводу смерті Йосипа Кобзона. Точніше, з приводу того, що він, активний пропагандист війни на Донбасі і окупації українського Криму, помер не на лаві підсудних і не у тюрмі», – йдеться у повідомленні.

Організатори закликають охочих долучитися до флешмобу «Highway to piramidka» і покласти до посольства Російської Федерації у Києві дитячі пірамідки на згадку про Кобзона.

«Чому саме пірамідки – тому що історія із Кобзоном, який подарував копієчну пірамідку хворому на рак хлопчику, вже досить давно стала легендарною», – відзначають організатори.

Як відомо, подарунок, який Йосип Кобзон вручив онкохворому хлопчику під час візиту до сімферопольської лікарні у 2015 році, став мемом. На «знаменитій фотографії» депутат Держуми та відомий в Росії співак дарує 8-річному хлопчикові – пластмасові пірамідку. Подію довго обговорювали користувачі соцмереж, створивши мем «піраміда Кобзона», що символізує скупість та непотрібні подарунки.

Акцію «Highway to piramidka» проводитимуть і в інших українських містах. Зокрема, пірамідки понесуть до російського консульства у Харкові.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-24 07:12 :17