п'ятниця, 31 серпня, 2018, 13:12 Львів
«Дій за клімат!»: Львів закликають на 100% перейти на відновлювані джерела енергії

8 вересня у Львові екологічні активісти організують акцію за перехід міста на 100% відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) у рамках всесвітньої кліматичної мобілізації «Дій за клімат!».

Організовують акцію ГО «За ЕКОрозвиток» та міжнародна організація «350.org».

Як зазначають активісти, головним стимулом організації акції є спонукання місцевих органів влади адаптуватися до зміни клімату шляхом використання відновлюваних джерел енергії як основних джерел енергії та припинення використання викопного палива, унаслідок використання якого змінюється загальний екологічний стан планети.

Акція у Львові стартуватиме з кліматичного лекторію, який розпочнеться о 15:00 у приміщенні Інституту міста (пл. Ринок, 1, офіс 108). Лекторій відбуватиметься у форматі 10-15 хвилинних спічів з дискусіями стосовно особливостей адаптації міста до зміни клімату з боку різних галузей.

Зокрема, під час лекторію розкажуть про вплив зміни клімату на Львів (спікерка: голова ГО «За ЕКОрозвиток» Діана Попфалуші), встановлення сонячних панелей на дахах львівських шкіл (спікер: ініціатор проекту, депутат ЛМР Тарас Ворко), зменшення екологічного сліду (спікерка: активістка Валерія Кіт), важливість електромобілів (спікер: представник «Go To-U» Руслан Хорін) та важливість переробки відходів у контексті зміни клімату (спікер: директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря).

Після лекторію акція продовжиться перед Ратушею, де активісти будуть збирати підписи від містян під листівками за перехід міста Львова на 100% ВДЕ. Закінченням акції стане передача підписаних листівок представникам мерії о 17:00 навпроти Ратуші.

Більше інформації про акцію можна дізнатись із фейсбук-події: Дій за клімат. Львів.

Детальніше про світову кліматичну мобілізацію: «Rise for climate».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 06:25 :21