п'ятниця, 31 серпня, 2018, 20:55 Політика
Блогер Сергій Лямець певен, що викривлення інформаційного поля на виборах буде жахливим
ZIK
ZIK

На президентських виборах викривлення інформаційного поля буде жахливим. Варто чекати інформаційних маніпуляцій не лише до виборів, а безпосередньо в момент виборів через блогерів, лідерів думок, журналістів, статистику.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив блогер Сергій Лямець.

Як повідомлялося, нардеп Леонід Ємець заявив, що відбувається підготовка подання до Конституційного суду України щодо перенесення дати виборів Президента України.

Відповідаючи на запитання ведучого про те, наскільки буде щільна увага до блогерів з боку кандидатів у цій виборчій кампанії, оскільки блогосфера також часом піддається впливу кандидатів або якоїсь політичної сили, пан Лямець сказав, що блогосфера дуже рідко не піддається впливу.

«Блогосфера завжди заряджена в одну або іншу сторону. Блогер або вже знаходиться на контракті або хоче бути на контракті. Але в будь-якому випадку викривлення інформаційного поля жахливе. І зрозуміло, що це не історія вчорашнього дня», – відповів Лямець.

За його словами, наступні вибори будуть божевільними в плані маніпуляцій. В умовах, коли величезна кількість людей зовсім не знає за кого голосувати, буде мати значення короткий інформаційний сплеск, який викличе емоційне відношення до певного кандидата.

«Ми будемо чекати інформаційних маніпуляцій не просто до виборів, а безпосередньо в момент виборів через блогерів, лідерів думок, журналістів, статистику, через будь-що. Не секрет, що будь-який інформаційний сюжет, навіть про Чебурашку, можна подати на користь або проти певного кандидата», – переконаний блогер.

Пан Лямець також додав, що вибори, коли відсутній яскравий кандидат, за якого вже багато людей вирішили голосувати, відкривають божевільні перспективи. Він вважає, що нинішня влада буде діяти комбінованими методами, щоб виграти.

«Комбіновані методи будуть зводитися до того, що експерти будуть створювати атмосферу невизначеності. Тобто вони будуть зразу говорити, що це такі дивні вибори, коли може перемогти будь-який кандидат, і це буде справедливо. Створюється навмисно інформаційне поле, де, який би не був переможець, ці вибори попередньо будуть визнані такими, які відбулись. Тому що маніпулюють всі сторони, від самого початку до цього все і велось. Тут будуть битви на рівні мікротактичних ходів», – прокоментував гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 22:37 :41