п'ятниця, 31 серпня, 2018, 12:18 Суспільство
2 вересня до Львова зі їдуться єпископи УГКЦ з цілого світу, щоб обговорити катехизацію

Від 2 до 12 вересня 2018 року у Львові (Брюховичах) відбуватиметься щорічний синод єпископів Української греко-католицької церкви.

Про це повідомляє Департаменту інформації УГКЦ.

Глава УГКЦ архієпископ Святослав (Шевчук) у коментарі Департаменту інформації УГКЦ уточнив, що головною темою цьогорічних обговорень єпископату УГКЦ буде катехизація.

«На цьому Синоді центральною темою буде Боже Слово і катехизація. Ми розглянемо, як відбувається в нашій Церкві навчання і проголошення слова Святого Євангелія, наскільки наші вірні черпають із Божого Слова для свого щоденного життя і живуть ним. Із цим пов’язана тема катехитичного служіння, тобто навчання основних істин нашої віри. Наскільки наші вірні знають того Бога, в якого вірять, наскільки вони знають і вміють молитися і наскільки знають моральні й духовні засади християнського життя і їх дотримуються... Як відбувається навчання катехизму, чи є при церковній парафії катехитична школа... Наскільки наша церква має достатньо підготовані програми катехизації…І для нас є дуже важливим зрозуміти, як ми, єпископи, які є першими вчителями віри і першими катехитами у своїй єпархії, супроводжуємо наших вірних в їхньому пізнанні Бога. Бо катехизація – це не тільки певний курс, програма релігії для дітей. Люди в усіх вікових категоріях потребують учительського супроводу своїми єпископами, священиками, монахами, монахинями, аби в усіх обставинах свого життя краще пізнати Бога, краще зрозуміти істини своєї віри», – заявив глава УГКЦ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-16 05:25 :54