Новини » Події 411 Читать эту новость на русском

Ймовірною причиною викиду в Криму називають випари із «Кримського Титану»

Ілюстративне фото

Ймовірною причиною викиду невідомої речовини в анексованому Криму стали випари вмісту кислотонакопичувача, який використовує завод «Кримський Титан».

Про це повідомив представник самоназваної «влади» анексованого Криму Ігор Михайличенко, інформує «Громадське».

«За попередніми даними ескпертиз, причиною випадіння речовини є випари вмісту кислонакопичувача, який використовує філіал ООО «Титанові інвестиції» (філіал заводу «Кримський титан» – ред.)», – сказав представник самоназваної влади.

Сприяли випаду, за словами Михайличенка, тривале підвищення температури, відсутність дощів і пониження рівня води в кислотонакопичувачі.

Нині розглядають питання щодо адміністративної відповідальності за недотримання екологічних вимог у роботі з промисловими відходами.

27 серпня російські ЗМІ повідомили, що на півночі анексованого Криму стався викид в атмосферу невідомої речовини, у зв’язку з цим утворився маслянистий наліт на дахах будинків і листі дерев у місті Армянськ.

28 серпня «Служба» прав споживачів РФ встановила, що жителям анексованого Криму нічого не загрожує внаслідок викиду невідомої речовини в атмосферу.

загрузка...
загрузка...
Loading...