четвер, 30 серпня, 2018, 18:01 Економіка
ЄС готовий піти на поступки та скасувати всі мита на американські товари, – Єврокомісія

Єврокомісар з питань торгівлі Селісія Мальмстрьом повідомила, що в рамках нових торговельних домовленостей зі США Євросоюз готовий скасувати всі мита та обмеження на ввезення американських промислових товарів (як нові, так і вже існуючі), якщо США зроблять те саме.

Про це Мальмстрьом розповіла під час виступу на торговельному комітеті Європарламенту 30 серпня, пише Громадське.

«Ми сказали, що готові зі свого боку перейти до нульових мит на промислові товари, звичайно, якщо теж саме зроблять США», – заявила єврокомісарка.

Про готовність укласти торговельну угоду зі США напередодні повідомив і прем’єр-міністр Канади. За його словами, її можуть підписати до 31 серпня.

Також у ході торговельних переговорів представники ЄС закликали Трампа припинити погрожувати запровадженням 25% мит на європейські машини.

Нагадаємо, що 25 липня відбулися торговельні переговори між Трампом та Юнкером, за підсумками яких американський президент повідомив про знаходження компромісу з ЄС.

27 серпня Дональд Трамп повідомив, що США та Мексика уклали нову торговельну угоду.

Дональд Трамп ввів мита на імпорт сталі (25%) і алюмінію (10%). Підписані президентом розпорядження набули чинності 23 березня. З переліку країн тимчасово були виключені Мексика, Канада та ЄС.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 10:23 :56