Новини » Світ 30 серпня, 2018, 12:49
Влада Китаю запустила платформу, яка «вбиватиме» фейки в інтернеті та соцмережах

У Китаї запустили платформу Piyao, за допомогою якої влада країни збирається блокування поширення чуток в інтернеті. Платформа має свій сайт, мобільний додаток, а також сторінки в найбільших соціальних мережах Weibo і WeChat.

Про це з посиланням на агентство Reuters повідомляє Meduza.

Платформа має свій сайт, мобільний додаток, а також сторінки в найбільших соціальних мережах Weibo і WeChat. Через них Piyao, що в перекладі означає «той, хто спростовує чутки», має намір поширювати «справжні» новини, джерелами яких будуть державні ЗМІ. А неправдиві повідомлення система виявлятиме за допомогою штучного інтелекту.«Чутки створюють соціальну паніку, викликають коливання на фондових ринках, впливають на бізнес-операції», – йдеться в промо-ролику платформи Piyao.

Роботу платформи контролюють 27 урядових відомств.

Пекін таким чином активізує зусилля з контролю над інтернетом, особливо соцмережами, де користувачі обговорюють політику і інші гострі питання, відзначає агентство Reuters.

За пости в інтернеті, що містять, на думку влади Китаю, чутки, користувачам загрожує реальний тюремний термін – якщо їх переглянули понад 5000 разів, або зробили більше 500 репостів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 01:24 :50