Новини » Економіка 30 серпня, 2018, 19:30
Віктор Суслов пояснив, чому росіяни вказані головними інвесторами в Україні
ZIK
ZIK

Росія завжди була найбільшим інвестором в українську економіку. А зараз НБУ висунув вищі вимоги іноземним банкам щодо докапіталізації, і російські банки вимушені були наростити свої фонди.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив міністр економіки України у 1997-1998 рр. Віктор Суслов.

Нагадаємо, попри воєнний конфлікт, торік Росія стала найбільшим українським інвестором. Вона надала 1,6 мільярда доларів, більшість з яких пішли на підтримку російських банків в Україні.

Відповідаючи на запитання ведучого, про що свідчить новина про те, що Росія стала найбільшим інвестором в українську економіку за підсумками першої половини 2018 року, і якщо подивитись на структуру цих інвестицій, то майже 60% – це фінансовий сектор і страхова діяльність, пан Суслов сказав, що Росія завжди була найбільшим інвестором в українську економіку.

«Значна частина коштів раніше надходила, в тому числі й через Кіпр, який офіційно завжди був найбільшим інвестором. Через нього йшла значна частина російських інвестицій», – зазначив екс-міністр.

А що стосується інвестицій у фінансову діяльність, за його словами, це пов'язано з тим, що НБУ висунув вищі вимоги іноземним банкам щодо докапіталізації, і ті російська банки, які працюють, вимушені були наростити свої фонди.

«Те ж саме відноситься і до інших фінансових установ. Сьогодні росіяни, які найкраще знають ситуацію всередині України, на щастя або на жаль, продовжують залишатися головними інвесторами», – відповів гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-21 05:38 :27