Новини » Світ 30 серпня, 2018, 0:55
Вчені виявили залишки всесвіту, який існував до Великого вибуху

Низка світлових аномалій, виявлених вченими, лишалася без пояснення. Однак, тепер британський фізик з Оксфорського університету Роджер Пенроуз вважає, що це залишки всесвіту, який існував до того, як з’явився наш.

Як пише УНІАН з посиланням на іспанське видання ABC, британський фізик вважає, що аномалії – це світлові спіралі, які лишилися від чорних дір і вціліли після знищення всесвіту, який існував до Великого вибуху. 

Скріншот відео melodysheep

«Ми стверджуємо, що бачимо останні залишки чорної діри, яка випарувалася в попередньому еоні», – пояснив британський фізик.

Видання нагадує, що Пенроуз – батько теорії під назвою «конформна циклічна космологія». Вона передбачає, що всесвіт переживає нескінченну кількість еонів, тобто циклів. Він розширюється, щоб потім почати зворотний рух і стиснутися до точки.

Вірогідно, що за певних умов електромагнітне випромінювання переживає знищення одного всесвіту і стає частиною наступного. Пенроуз і його колеги переконані, що виявили ці вцілілі «рештки» у мікрохвильовому фоновому випромінюванні.

Вони назвали виявлені світлові аномалії «точками Стівена Хокінга» на честь британського фізика, який нещодавно помер.

Пенроуз наголошує, що їх добре видно на карті, яку створив радіотелескоп BICEP2. Однак, вчені, які працюють з цим телескопом, переконані, що в аномаліях немає нічого дивного. І вони спричинені гравітаційними хвилями, які виникли при розширенні всесвіту після Великого вибуху.

Читайте також: У рукописах Ньютона знайдений прогноз з приводу апокаліпсису і названий рік, коли це трапиться

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 01:52 :10