четвер, 30 серпня, 2018, 15:51 Економіка
У ДТЕК заявили, що не мають заборгованості перед шахтарями Львівсько-Волинського басейну

У ДТЕК повністю розраховуються за придбане вугілля у державних підприємств, і на цей момент заборгованості у компанії перед шахтарями Львівсько-Волинського басейну немає.

Так у компанії прокоментували акцію протесту шахтарів під Львівською ОДА.

Нагадаємо, сьогодні зранку шахтарі державних вугледобувних підприємств вийшли з пікетом до будівлі Львівської обласної державної адміністрації. Гірники вимагали вирішити проблему з накопиченими боргами із заробітної плати. Шахтарі (близько 60 осіб) прибули до будівлі до Львівської ОДА о 8.10 та заблокували вхід до приміщення. Вони вигукували «Зарплату!» та стукали касками. Також лунало питання про відвантаження вугілля на Добротвірську ТЕС.

Близько 9-ї години до протестувальників для перемовин вийшов голова Львівської ОДА Олег Синютка. У підсумку домовились, що голова ОДА проведе комунікацію з представниками Міністерства енергетики щодо найшвидшого вирішення проблем.

Водночас, у ДТЕК «Енерго» наголосили, що вони повністю розраховуються за придбане вугілля у державних підприємств, і на цей момент заборгованості у компанії перед підприємствами немає.

Як повідомили у компанії, генеруючі компанії ДТЕК повністю забезпечені вугіллям газової групи власного видобутку для безперебійної роботи. При цьому ДТЕК готовий продовжувати роботу в рамках зустрічних поставок для забезпечення вугіллям компанії «Центренерго», оскільки потреби ТЕС «Центренерго» перевищують обсяги видобутку вугілля на державних шахтах.

Раніше ДТЕК і «Центренерго» домовилися використовувати механізм зустрічних поставок для більш ефективного управління логістикою: вугілля державних шахт Львівсько-Волинського басейну йде на адресу ТЕС «ДТЕК Західенерго», а вугілля «ДТЕК Павлоградвугілля» і «ДТЕК Добропіллявугілля» – на адресу ТЕС державного «Центренерго». Фактично ДТЕК і державні контрагенти зобов’язувалися продавати один одному вугілля за однією ціною та з однаковими обсягами.

За серпень (29 днів) поставка на адресу станцій «ДТЕК Західенерго» становила 35,1 тис. тонн вугілля ЛВБ. З початку року на «ДТЕК Західенерго» поставлено 168,2 тис. тонн вугілля ЛВБ.

Як повідомляли раніше, 23 серпня Кабінет Міністрів виділив із резервного фонду держбюджету 100 мільйонів гривень для погашення заборгованості із заробітної плати перед працівниками вугільної промисловості на поворотній основі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 16:40 :39