Новини » Львів

У Дрогобицькому районі вшанували пам’ять бійця Івана Габчака, який загинув під Іловайськом

У Дрогобицькому районі вшанували пам’ять бійця Івана Габчака, який загинув при виході з «Іловайського котла»

Учора, 29 серпня, у Дрогобицькому районі в с.Уличне вшанували пам’ять лейтенанта Збройних сил України Івана Габчака, який загинув при виході з «Іловайського котла».

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату РДА.

Щоб вклонитися пам’яті Героя, до села прибув голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич. Очільник району спільно з депутатом районної ради Михайлом Галиком, керівником апарату райдержадміністрації Русланом Щербою помолилися за душу героїчно загиблого воїна. Голова райдержадміністрації поклав квіти на могилу Івана Габчака на місцевому кладовищі.

Нагадаємо, лейтенант Іван Габчак був командиром взводу звукометричної розвідки розвідувального дивізіону 55-ї окремої артилерійської бригади Сухопутних військ Збройних сил України.

Народився 29 червня 1992 року в с. Уличне Дрогобицького району. У 2009 році закінчив місцеву загальноосвітню школу.

З 2009 року в Збройних силах України. У 2014 році закінчив Академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного за спеціальністю «Комплекси, прилади та пристрої артилерійської розвідки».

З 2014 року служив у 55-ій окремій артилерійській бригаді Сухопутних військ Збройних сил України (військова частина А1978, місто Запоріжжя).

З літа 2014 року брав участь в Антитерористичній операції на сході України.

29 серпня 2014 року загинув у районі села Новокатеринівка Старобешівського району Донецької області.

Нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно).

Loading...