Новини » Львів 30 серпня, 2018, 10:53
У Дрогобичі ремонт дороги на вул. В. Чорновола переносять на наступний рік

У Дрогобичі через проблеми, які виникли через неотримання очікуваних трансфертних коштів від суміжних територій для фінансування медичної галузі, місцева влада прийняла рішення про відтермінування робіт з ремонту дороги на вул. В.Чорновола і спрямування запланованих на це коштів місцевого бюджету у сумі 5 млн 300 тис. гривень для виплати заробітної плати медичним працівникам.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу міськвиконкому.

За даними фінансового управління виконавчого комітету міської ради, станом на серпень Дрогобицькою районною радою переказано трансфертні кошти за надані медичні послуги мешканцям району у лікарнях Дрогобича у сумі лише 3 млн грн, проте вартість медичних послуг наданих мешканцям району у дрогобицьких лікарнях за період з січня по серпень 2018 року становить 15 млн 418 тис. гривень.

З міст Трускавця та Борислава не отримано жодних коштів, хоч, як зазначають у відділі охорони здоров’я виконкому Дрогобицької міськради, у дрогобицьких лікарнях мешканцям Трускавця надано послуги на суму 1 млн 704 тис. гривень, а мешканцям Борислава – 2 млн 92 тис. гривень.

Своєю чергою, у департаменті міського господарства повідомили, що капітальний ремонт вулиці В. Чорновола планують провести до 20 квітня 2019 року за умови наявності коштів та відповідних погодних умов, якщо роботи будуть заплановані ще цього року.

Нагадаємо, у червні відбувся тендер на закупівлю робіт «Капітальний ремонт дороги на вул. В.Чорновола в м. Дрогобичі». Запланована вартість робіт становила 4 616 503,20 гривень. Участь у тендері взяли чотири фірми. Відтак департамент міського господарства уклав договір на виконання робіт з ТОВ «ТЕРКОМБУД», яке подало найвигіднішу пропозицію – 4 330 000 грн з ПДВ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 06:29 :31